פיתוח נדל"ן

פיתוח נדל"ן

3השקיעו עם מומחה בנייה

לדי אנד די דיזיין יש את היכולת להציע שירותי פיתוח כקבלן כללי במיזם משותף. הנוכחות הכללית שלנו בשוק הנדל"ן ולמגורים בתל אביב אפשרה לנו לצבור שותפות נרחבת עם קבלני משנה ואדריכלים מהשורה הראשונה. יחד עם הניסיון והידע שלנו אנו מביאים ערך לכל משקיע פוטנציאלי שמחפש שותף בניה בתחום השקעות הון בנדל"ן.

שירותי הפיתוח שלנו כוללים:

ניהול פיתוח

אנו עובדים עם כל שותף כדי לתכנן את הצורך הכללי של הפרויקט עם האדריכל שלנו בכדי להעריך את היקף וגודל הפרויקט וליצור תוכנית בניה אפקטיבית. אנו נכוון גם את תהליך תוכנית הבנייה ונגיש בקשת RFP בשם השותף המשקיע שלנו לכל שירותי הייעוץ הנחוצים. בעזרת המומחיות שלנו בניהול בניה אנו מסוגלים לסייע ישירות בתהליך החשיבה ותכנון הבנייה כדי לוודא שהפרויקט עומד ביעדים הכוללים של השותף המשקיע והוא קורה במסגרת זמן יעילה.

קדם בניה

כל השיפוצים צריכים לקרות כמה שיותר מוקדם בפרויקט על ידי קבלן שיפוצים בתל אביב. מעורבות בפיתוח מראש של התוכניות היא אבן הפינה לפרויקט שיתופי יעיל שעומד בזמן ובתקציב. שירותי קדם הבנייה שלנו כוללים הערכת עלויות, הנדסת ערך/ ניהול ערך, ניתוח בנייה, ייעוץ בשיפור אתר הבנייה, בחירת חומרים, המלצות של קבלני משנה, ועזרה באישורי הבנייה ובמחלקת הבניינים בתל אביב.

שירותי עיצוב

אנו מנהלים ומתאמים ייעוץ פרוייקטים עם תכנון רעיוני (תכנון כולל תכנון שטח, תכנון אתר ראשוני, תכנון קומות, מערכות מבנה, מכניקה וחשמל) ומסמכי בנייה (כולל רישומי ארכיטקטורה, מבנה, מכניקה, חשמל, אינסטלציה ופנים). זה מאפשר שיתופי פעולה גדולים יותר של הצוותים כדי להבטיח שהשותפים המשקיעים שלנו יקבלו מוצר קצה שעוקף אפילו את סטנדרטים הגבוהים ביותר.

קבלנות כללית

כל השיפוץ מוקדש למתן רמת פיקוח ותקשורת ברמות הגבוהות ביותר. על ידי שימוש במומחיותנו בתעשייה, ניסיון דומה בפרוייקטים, הבנת תנאי השוק הקיימים ומערכות היחסים בינינו, אנו מסוגלים לייעל כל שלב בתהליך הבנייה תוך הצגת היתרונות והמשאבים לשותפינו.

הצוות שלנו מצטיין במעורבות בשלב מוקדם של התהליך, הוספת רעיונות, ושאילת שאלות מתאימות על מנת לקבל הבנה ברורה של כוונת הפרויקט. זה מאפשר לנו לנצל את כל המשאבים ולעבוד ביעילות עם קבלני המשנה של הפרויקט כדי להבטיח שהצוות כולו בונה כשרצון המשקיעים נמצא בחזית העבודה שלנו. לאורך כל הבנייה אנו מספקים מחויבות בלתי מתפשרת לעבודת צוות, כושר המצאה, יכולת חיזוי וידע.

ניהול הבנייה

ניהול מקיף לאורך כל שלב בפרויקט מבטיח שיפור באיכות, זמן ועלות. גישת הצוות המשולב של די אנד די דיזיין מביאה לסביבה איכותיות, ייחודית ויעילות שמתוכננות ונבנות כדי לענות על צרכיהם של שותפינו. הפיקוח השיטתי שלנו מאפשר לנו לנהל את היעדים הכוללים של הבעלים תוך פיקוח מקיף על הפרטים השוטפים. בהנחיית מנהלי הפרויקטים שלנו, כל ההיבטים של הפרויקט משולבים בצורה חלקה כדי להבטיח מוצר קצה שכולנו נהיה גאים לשים עליו את שמינו.