תכשיטי זהב לבן

תכשיטי זהב לבן

כשמדברים על זהב לבן, מדברים על טרנד בלתי חולף של אופנת תכשיטים מדהימה המתאימה לכל מטרה לרבות עיצוב טבעות אירוסין. כאמור, התכשיט מזהב לבן, אלגנטי ויוקרתי ולא לחינם שרבים מהאנשים והנשים בוחרים בו דרך עצמם או באמצעות מעצבי תכשיטים שמבינים עניין.

מחפשים תכשיט זהב לבן ולא יודעים איך לבחור? לפני שאתם בוחרים את התכשיט שכבר תפס תאוצה, הנה כמה טיפים שכדאי להכיר מקרוב.

מה ההבדל בין תכשיט זהב לבן לצהוב? דברים שחשוב לדעת

תכשיטי זהב לבן הם ערבוב של זהב טהור מכמה וכמה מתכות שהצבע שלהן לבן וגם כסוף. המתכות הללו כאמור משמשות לחיבור המתבקש ויוצרות את תכשיט הזהב הלבן המבוקש. מבין התערובות אפשר למצוא כסף, מתכות ניקל, פלדיום ועוד.

תכשיטי הזהב הלבן הם תוצר של זהב צהוב עם מתכות חזקות יותר. הערבוב הקרוי גם סגסוגת זהב, נקרא כך בשל החיבור בין כמה וכמה מתכות – הפעם הכול כדי לתת יציבות לתכשיט ולהפוך אותו עמיד יותר מתמיד.

מכאן, שלזהב הצהוב לא פעם מוסיפים עוד כמה סוגי מתכות כדי לצור את התכשיט המושלם וכן לצור את הצורה המתאימה לו יותר מכל.

בגדול מה שמעניק לתכשיט את הנראות המושלמת ואת צבעו הלבן והבוהק זה כמה מתכות שמתערבבות יחד ונותנות את התוצאה הטובה ביותר.

כמו כן, אם בענייני הבדלים עסקינן, חשוב לומר כי תכשיטי זהב לבן שלא כמו התכשיטים הצהובים יגיעו אליכם עם ציפוי שיגן על התכשיט – הפעם יהיה זה ציפוי שאותו תצפה מתכת רדיום.

רדיום מקורו מתכת פלטינה והוא בהחלט מחזק את התכשיט הלבן ומוסיף לו גם עמידות, ברק וכל מה שאנחנו בדרך כלל רואים על תכשיט מזהב לבן.

בסיכומו של דבר, תכשיט זהב לבן הוא זהב אמיתי אף על פי שהחיבורים בין כמה מתכות טשטשו את ההיגיון הזה.

נכון, אין שם חומר גלם אחד ועדיין, כל זהב הוא זהב וכדי לחזק את התכשיט חשוב לא רק להיעזר בסוגי המתכות הרגילות אלא כל מה שיהפוך את התכשיט הלבן שלכם לחזק ועמיד למשך שנים ארוכות.