לייקר לאינסטגרם

לייקר לאינסטגרם

מכירים את התוכנה לייקר לפייסבוק? זו שמסייעת לכם לעלות את כמות הליקיים שלכם לפוסטים, לתמונות, לסרטוני וידיאו ולשאר תכנים שאתם מעלים לעמוד שלכם?

מעתה יש גם תוכנה בדיוק כזו, רק לאינסטגרם והיא נקראת כמובן לייקר לאינסטגרם.

 

יתרונות השימוש בתוכנת הלייקר לאינסטגרם?

  1. מאפשרת לעלות את כמות הלייקים שלנו בכל תמונה שאנחנו מעלים
  2. מאפשרת לנו באמצעות כמות גדולה יותר של לייקים להעלות גם את כמות העוקבים וכידוע לכל מי שיש לו חשבון או פרופיל פעיל באינסטגרם, יותר עוקבים זה יותר חשיפה
  3. התוכנה פשוטה וקלה מאוד לשימוש

 

 

דרכים נוספות לעלות את כמות הלייקים שלכם לאינסטגרם

כאמור, כמות גדולה של לייקים באינסטגרם תאפשר לכם להגדיל את רמת החשיפה שלכם וזה קריטי בעיקר בפרופילים שהם עסקיים או בפרופילים פרטיים שמייצרים הכנסה פסיבית דרך פרסומות.

 

אז נכון, אמנם אפשר להכניס רק 30 תגים לכל תמונה, אבל עדיין אם תבחרו את התגים הנכונים, הדבר ישפיע באופן בלתי רגיל על כמות הלייקים שלכם וכן גם על כמות העוקבים. העלתם תמונה הקשורה למנה שבישלתם, מסעדה שביקרתם או סטריט פוד מטורף שטעמתם בחו״ל, הקפידו לעלות תגים שקשורים לתחום הזה ביניהם foodporn,streetfood,localfood.homemade,tasty ועוד ועוד. כמובן שאל תשכחו להוסיף את הסימן # לפני התיוג. בנוסף, פרט לעובדה שעליכם לתייג את התמונה לפי הנושא לו היא שייכת, חשוב גם להקפיד על התוכן שיש בתמונה, לציין מיקום אם יש והוא תורם לפוסט שלכם, לערוך את התמונה בצורה מושכת ומלהיבה ואם אפשר גם להגיב חזרה לתגובות שאנשים מכניסים תחת התמונה. הקפידו שלא לעלות יותר משתי תמונות ביום, זה מעיק על הגולשים וגורם לאנשים לרצות שלא לעקוב אחרי פרופילים עם יותר מדי תנועה.

 

אז זה הזמן לנצל את פלטפורמת האינסטגרם שנחשבת לאחת המועילות ביותר לטובתכם ולטובת העסק שלכם, לעשות שימוש חכם בתוכנת הלייקר לאינסטגרם ובמידת הצורך להיעזר באיש רשתות חברתיות שחי ונושם את התחום ויוכל לסייע לכם בקידום הפרופיל שלכם ברשת.